Odemkněte neomezený kontakt s čističi: tento měsíc 10 €!

Soukromí a bezpečnost

Vaše data jsou v bezpečí! Zde si přečtěte, jak tato data monitorujeme, abychom zaručili vaše soukromí, abyste mohli bezpečně používat naše systémy.
Proč data uchováváme?
Naše webové stránky můžete použít k vyhledávání a komunikaci s ostatními na základě konkrétního požadavku. Například: chtěli byste pomoc v domácnosti v Amsterdamu. Po dokončení registrace uložíme některé informace, abychom vám mohli správně pomoci. Naše systémy registrují váš požadavek a na základě tohoto požadavku vyhledávají další, kteří na základě uložených dat splňují to, co hledáte. Musíme být také schopni vás znovu kontaktovat a provádět platby vaším jménem, takže potřebujeme vaše kontaktní údaje. Všechna data, která uchováváme, jsou nezbytná pro řádné poskytování požadované služby. Údaje se používají pouze pro vaše požadavky a pro žádné jiné účely.
Jaká data jsou veřejná?
Ve chvíli, kdy vytvoříte reklamu, ji mohou po cíleném vyhledávání najít další návštěvníci. Nikdy neukazujeme vaši adresu a kontaktní údaje.
Jaká data uchováváme?
Vaše jméno a adresa. Kontaktní informace, jako je e-mail, sociální sítě a telefonní číslo. A veškerá komunikace prostřednictvím našeho systému a s ním.
Co se stane s mými údaji, když pozastavím svůj účet?
Vaše data budou jednoduše uložena, až budete chtít účet znovu aktivovat. Vaše reklama bude z našich stránek odstraněna. Jediné, co ostatní uvidí, jsou konverzace, které jste s nimi vedli.
Co v systému zůstává po uzavření účtu?
Když je účet uzavřen, veškerá předchozí komunikace zůstává dostupná pro ostatní lidi. Všechna ostatní data jsou přepsána a nelze je poté přečíst ani obnovit.
Kdo další má přístup k mým údajům?
Pro poskytovatele služeb vytváříme webovou stránku, kterou si mohou prohlédnout návštěvníci webu. Při vytváření stránky určujete, která data se zobrazí a jaký je její obsah. Poté, co deaktivujete nebo zavřete svůj účet, již tyto informace nebudeme zobrazovat. Je možné, že vyhledávače jako Google, Yahoo a Bing stále mají kopie těchto stránek. Navštivte webové stránky těchto vyhledávačů a zjistěte, jak smazat tamní data. Kromě toho mohou všichni uživatelé našich systémů kopírovat vámi prezentovaná veřejná data. Společnosti, které používáme k zasílání e-mailů a textových zpráv, obdrží e-mailovou adresu a telefonní číslo a obsah zprávy, která je vám zaslána.
Jsi v bezpečí?
Snažíme se být co nejbezpečnější. Děláme to tak, že pečlivě zvažujeme, kdo a kdy může vidět která data. Používání osvědčených metod práce se softwarem a daty. Tím, že je aktuální a nechybí vám aktualizace zabezpečení. Tím, že pracujeme pouze se zašifrovanými informacemi a naše webové stránky necháváme denně automaticky kontrolovat kvůli bezpečnosti.
Jak smazat moje data?
Chcete-li svá data smazat, použijte tlačítko "Zavřít účet" na stránce Profil . Všechna vaše data budou poté odstraněna a účet bude uzavřen. Případně nás můžete kontaktovat s žádostí o odstranění vašich údajů pomocí Kontaktní formulář nebo e-mailu [email protected].
Otázky nebo připomínky?
Kontaktujte nás s dotazy nebo připomínkami k provozu systému a používání vašich dat.